Нужна помощь?
+380991986090
Гідроізоляція даху. Як вибрати гідробар'єр?

Гідроізоляція даху. Як вибрати гідробар'єр?

Гідроізоляція даху- це комплекс засобів, які захищають дах від протікань води, внаслідок випадання дощу, снігу, туману. Беззаперечно, що будь-яке покриття, металочерепиця чи профіль, має місця стиків і отвори від самонарізів чи інших кріплень на матеріалі, і з часом можуть протікати. Для уникнення таких процесів при монтажі даху встановлюють гідроізоляцію. Вона, залежно від конструкції даху, буває різною. Для плоских дахів, де кут нахилу не перевищує 5%, як правило, використовують гідроізоляцію на основі бітуму ‒ фарби на його основі або просочений бітумом картон. Однак для дахів з металочерепиці їх використовувати не можна. Зараз на ринку є багато матеріалів, які застосовують для гідроізоляції даху і можна сказати, що повністю справляються з проблемами протікання. Однак є момент, який дуже важливий, але багато людей ним нехтують. Наприклад для гідроізоляції даху можна взяти звичайну поліетиленову плівку, скажімо товстішу, на випадок сильного вітру. Вона повністю збереже дах від протікання, але вона також не пропускає повітря. В результаті із внутрішньої сторони на цій плівці буде утворюватись конденсат, який в подальшому призведе до гниття крокв і утеплювача. Для уникнення цих процесів використовують гідроізоляційні мікроперфоровані мембани, так звані дифузійні плівки. Завдяки великій кількості мікроотворів на плівці, мембрана не пропускає воду, але випускає пару зсередини будинку, що позбавить Вас від парникового ефекту у кімнатах.

Особливості виробництва гідроізоляційних мембан

Польські виробники Strotex і Marma (виготовляє супердифузійні плівки Dachowa) виготовляють дифузійні мембрани з 90-их років. За цей час вони активізували інвестиції в новітню техніку і технології, що підтримуються подальшим розвитком ринкової діяльності. Це дозволило значно розширити пропозиції компанії, підвищити якість обслуговування і продавати свій продукт не лише у Польщі, а й за її межами. У 2001 році Marma отримала сертифікат, що підтверджує впровадження системи управління якістю ISO 9001. Які новітні розробки і технології вдалось цим фірмам запровадити на своїх підприємствах? Для покращення гідроізоляційних характеристик дахових мембран використовують декілька шарів поліетилену з поліпропіленом або волокном. Залежно від їх кількості мембрани бувають дво-, три- і чотиришарові. Основним методом у виробництві цих полімерів є екструзія. Цей метод дозволяє отримувати полімери необмеженої довжини. Однак польські підприємства при виробництві супердифузійних мембран використовують метод бі-екструзії, який є набагато ефективнішим порівняно з екструзією, оскільки утворюється фактично волокно в волокні, і захисні властивості мембрани подвоюються. Надалі для з’єднання шарів мембрани використовують метод електростатичного поля. Він має наступні переваги: утворюється більш механічно стійка мембрана, яка не руйнується і не відшаровується при дії вітру, вологи, вона характеризується високою проникливістю мембрани, її щільність перевищує 100 г/м2 , а паропроникність ~3000 гр/м² × 24 год.

Для надійного захисту вашого даху ми пропонуємо гідроізоляційні плівки, які складаються з трьох шарів, скріплених електростатичним полем: Strotex Basic, Dorken Delta-Vent N, Dachowa. Технічні характеристики цих плівок для вашої зручності представлені в таблиці.

 

Щільність,

г/м2

Паропроникливість, г/м2*24 год

Міцність

(позд./попереч.) Н

Strotex Basic

115

1300

190/110

Dorken Delta-Vent N

130

1300

220/165

Dachowa

115

3000

250/150

Варто зауважити, що ці плівки є стійкими до УФ-випромінювання, мають широкий температурний інтервал використання -40 °C … + 80°C, є абсолютно не токсичні і мають підсилений ступінь водонепроникності і паропроникності. Якість цих супердифузійних мембран підтверджена європейськими сертифікатами. Монтаж супердифузійних мембран, на відміну від перфорованих, можна проводити без придержування зазору. Кріпляться плівки на крокви, як правило, скобами.

Термін експлуатації супердифузійних мембран більше тридцяти років. Однак для впевненості у безпеці вашого даху ми рекомендуємо Вам купувати товар у перевірених продавців, які в дійсності є представниками

Dorken Delta-Vent N Покрівельна мембрана

  Щільність г / м.кв : 130 г/м.кв. Паро..

2 100.00грн

Strotex Basic 1300 мембрана Дахова

  Щільність г/м.кв: 115 г/м. кв. Паропр..

1 040.00грн

Strotex PP 110 -75 м2 Гідроізоляційна плівка

Для скатного даху Strotex PP 110 служить додатковим захисним шаром. Плівку використовують для ізоляц..

810.00грн

Дахова мембрана Dachowa

Щільність г/м.кв: 115 г/м.кв. Паропроникність: ..

1 200.00грн

Дахова мембрана Dachowa 3

  Щільність г / м.кв: 150 г/м.кв. Пароп..

1 740.00грн

Дахова мембрана Dachowa Energetyczna

  Щільність г/м.кв: 165 г/м.кв Паропрон..

1 930.00грн

Покрівельна мембрана Dorken Delta-Vent N PLUS

  Щільність г / м.кв:   ..

4 700.00грн

Покрівельна мембрана Dorken Delta-Vent S PLUS

  Плотность г/м.кв:   ..

5 400.00грн

Покрівельна мембрана Juta Євробар'єр 115

  Щільність г/м.кв:   ..

2 150.00грн

Покрівельна мембрана Juta Євробар'єр Q160

  Щільність г/м.кв: :   ..

2 830.00грн

Покрівельна мембрана Juta Євробар'єр Плюс

  Щільність г/м.кв:   ..

2 300.00грн

Покрівельна мембрана Strotex Dynamic

Щільність г / м.кв: 135 г/м.кв. Паропроникність..

1 350.00грн

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)